LGS YKS KPSS ALES DGS TUS

Laborant Ve Veteriner Sağlık (2 Yıllık) İçin Kaç Net Gerekir 2027 ?

Laborant Ve Veteriner Sağlık İçin Kaç Net Gerekir? Laborant Ve Veteriner Sağlık kazanmak için hangi dersten kaç net yapmalıyım, Laborant Ve Veteriner Sağlık kazanmak için kaç net gerekir gibi pek çok soru adaylar arasında merak konusudur. Bu noktada 2027 Laborant Ve Veteriner Sağlık için kaç net gerekir yazımızı kaleme aldık. Burada yer alan veriler, YÖK tarafından yayınlanmış olan en son güncel netlerdir (2025 verileri). 2026 yerleştirmesine ait netler YÖK tarafından açıklandığında bu sayfa güncellenecektir.

Laborant Ve Veteriner Sağlık Taban Puanları öğrenmek için tıkla !

Diğer bölümler için tıklayınız !!

Hangi Bölüm Kaç Net ?

Laborant Ve Veteriner Sağlık (2Yıllık) Programlarına Yerleşen Son Kişinin Netleri;

ÜniversiteDip.
Notu
KontenjanTYT
Türkçe
TYT
Sos.
TYT
Mat.
TYT
Fen
Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi87,415027,759,753,2510,50
İzmir Bakırçay Üniversitesi91,52–26,2511,5011,503,75
Ege Üniversitesi77,374535,008,253,250,00
Mersin Üniversitesi77,905020,0012,504,0010,50
Bursa Uludağ Üniversitesi72,588032,009,750,503,75
Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi91,675012,503,7519,501,25
Kayseri Üniversitesi86,406012,758,759,259,50
Bursa Uludağ Üniversitesi68,755024,258,754,256,50
Fırat Üniversitesi71,703023,2511,755,751,00
Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi78,693022,254,255,759,00
Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi71,304028,255,255,503,00
Dokuz Eylül Üniversitesi82,124018,2511,253,507,00
Aydın Adnan Menderes Üniversitesi79,376022,258,755,253,75
Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi71,905021,5011,006,501,25
Karadeniz Teknik Üniversitesi71,034021,752,757,501,00
Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi86,314026,008,003,25-0,25
Balıkesir Üniversitesi60,094025,508,507,750,00
Pamukkale Üniversitesi69,246516,7512,503,756,75
Batman Üniversitesi88,623017,503,750,005,75
Balıkesir Üniversitesi78,124021,2510,754,250,00
Trakya Üniversitesi77,824522,5010,252,501,25
Düzce Üniversitesi78,664014,253,759,258,75
Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi74,95–20,259,750,257,00
Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi74,132021,7512,50-0,502,75
Kırıkkale Üniversitesi81,535020,258,253,502,00
Malatya Turgut Özal Üniversitesi76,083017,0016,250,001,75
Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi70,604021,0010,752,751,50
Afyon Kocatepe Üniversitesi80,195014,757,003,25-0,25
Ordu Üniversitesi73,755519,253,504,508,00
Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi76,848018,007,50-0,250,75
Selçuk Üniversitesi77,609024,754,753,250,75
Uşak Üniversitesi62,795024,756,75-0,75-0,50
Kayseri Üniversitesi86,954021,0010,00-0,250,75
Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi75,325015,504,255,758,50
Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi76,976519,759,500,753,50
Amasya Üniversitesi84,146024,008,75-1,000,00
Adıyaman Üniversitesi65,633015,006,255,259,25
Afyon Kocatepe Üniversitesi57,995021,2510,004,500,25
Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi68,675020,7512,750,000,75
Gaziantep Üniversitesi71,465016,508,751,257,75
Harran Üniversitesi88,503015,004,000,500,75
Afyon Kocatepe Üniversitesi72,835521,0010,750,250,50
Bingöl Üniversitesi80,986022,257,250,001,00
Hitit Üniversitesi63,794021,508,75-4,001,50
Gaziantep Üniversitesi81,555020,008,75-2,003,75
Giresun Üniversitesi67,166020,505,750,25-0,75
Kahramanmaraş İstiklal Üniversitesi75,824012,503,753,253,50
Kafkas Üniversitesi62,317020,2513,250,000,00
Aksaray Üniversitesi82,406015,501,000,254,00
Sivas Cumhuriyet Üniversitesi86,477016,004,752,005,50
Çankırı Karatekin Üniversitesi78,334515,002,250,503,75
Şırnak Üniversitesi68,651519,509,25-1,503,75
Kastamonu Üniversitesi69,055523,007,25-0,250,25
Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi68,988021,505,253,000,00
Atatürk Üniversitesi79,825012,505,502,258,00
Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi69,956018,503,005,752,00
Kastamonu Üniversitesi68,455520,757,500,501,00
Gümüşhane Üniversitesi81,356019,256,75-0,501,50
Bitlis Eren Üniversitesi58,154020,7513,00-3,001,00
Yozgat Bozok Üniversitesi58,945020,5010,000,000,00
Hakkari Üniversitesi69,673014,259,252,501,25
Munzur Üniversitesi74,055016,758,500,500,75
Yakın Doğu Üniversitesi (Burslu)56,831522,253,003,501,00
Gümüşhane Üniversitesi62,056515,7511,250,001,75
Atatürk Üniversitesi66,226015,008,753,500,00
Yozgat Bozok Üniversitesi64,734019,006,251,002,00
Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi76,054013,507,501,253,50
Muş Alparslan Üniversitesi57,315019,5012,50-2,500,00
Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi82,565010,758,251,503,50
Bayburt Üniversitesi73,764016,508,750,000,00
Atatürk Üniversitesi65,627010,759,003,753,00
Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi65,837017,509,50-1,250,50
Ardahan Üniversitesi66,955018,507,250,000,00
Iğdır Üniversitesi68,597011,505,75-0,500,75
Yakın Doğu Üniversitesi (%50 İndirimli)59,61352,50-1,25-1,503,75

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.